YASAL UYARI Sorumluluk Sınırları Garantiden Feragat;
 
*Bu sitede satılan kitaplar pdf. formatlı e kitabdır,basılı yayın değildir yalnızca bilgisayar ortamında okunabilir, indicatörlerle teknik analiz, ve bilgiler içerir.
 
*Kesinlikle yatırım tavsiyeleri içermez,bilgi ve teknik analiz amaçlı kullanılır.
 
*E kitabın yazarı ve bu kitabla ilgili kişiler her türlü pazarlama,satış. Özel amaçlı egilimlerden feragat etmişlerdir.
 
*E kitabın yazarı,pazarlayıcıları,ve kitabla ilgili kişiler, kitabı alan içindekileri uygulayan kişilerin, karlarından,zararlarından ve kayıplarından sorumlu kesinlikle tutulmazlar ve tutulmayacaklardır.
 
*Bu kitabdaki bilgiler kesinlikle yatırım aracı olarak kullanılmaz ve bu kitabdaki bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, teknik bilgi ve analizlerdir.Kitabın yazarı kitapdaki teknik analizlerin çalışmaya  kişiden kişiye ,çalışma ortamına göre değişiklik göstereceğinden dolayı  kesinlikle kar ve zararlardan sorumlu değildir.
 
*Bu e kitabın yazarı ve pazarlayıcıları ve ilişkideki kişiler hiç kimse bu programın e kitabın içeriği hakkında hiçbir şekilde hiçbir konuda asla ve asla sorumlu tutulamazlar. Hiçbir konuda Sorumlu gösterilemezler.
 
*Bu sitede satılan kitaplarda anlatılan bilgilerin ve eğitimlerin kişinin çalışma ortamı,bu işe vereceği emeğe ve çalışmaya bağlı olarak kar ve zarar olarak değişeceğini bilip kabul etmiş sayılırsınız.
 
 *Kitapta anlatılan adreslerin, programların , analizlerin,bilgi amaçlı olup içerik ,olup kitabın yazarı doğabilecek zarar ve karlardan dolayı hak beyan etmemektedir,ve kitabı alan kişilerde bunu kabul etmiş sayılır.
 
*Bu kitabın içindekiler , uluslar arası ve birleşik telif hakları ve anlaşmaları korunmasında materyaller içerir. Her izinsiz yeni basım, kopyalanması dağıtılması bu kitabın kullanımı yasaklanmıştır.
 
*Bu sitenin reklamını veren üçüncü şahısların yapacakları olumsuz davranışlar,yatırım tavsiyeleri, resimli,metin veya spam reklamlar bu sitenin sorumluluğunda değildir.
 
*Aksi durumlar ortaya çıktığı anda yasal işlemler başlatılır.
 
*Bu sitede satılan kitabın içindekiler, bahsedilen teknik analiz tamamen telif hakları yasalarınca korunmaktadır.
 
*Bu sitede satılan e kitapların ücretsiz olarak  internet ortamında başka mecralarda dağıtılması,yayınlanması kopyalanması halinde ilgili şahıslar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.
 
*Bu site ve  E-Kitabımız herhangi bir ticari marka ile bağlantılı değildir.
 
*Bu sitede yayınlanan sayfalar teknik analiz bilgisi içerir yatırım amaçlı kullanılmaz,kişinin ne kadar kar elde edeceği kendisini ilgilendirir.
 
*Bu siteden Ekitab alan kişilerin  Yayın ve Gizlilik Politikasını okuduğu varsayılır, okumuş ve kabul etmiş sayılır.
 
*Xticaret.com firması tarafından ödeme alınmak koşuluyla satılmaktadır.
 
***Satın aldığınız bu elektronik kitap karşılığı Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne vergi ödenmektedir.

 

Bir cevap yazın