xrp açıklamaları
Ekonomi ve Finans Haberleri

Xrp hakkında Ceo Garlinghouse Açıklaması

Xrp hakkında Ceo Garlinghouse Açıklamasında, kripto paralar içerisinde ripple nin önemi hakkında açıklamalarda bulundu. 

Blockchain sistemini ripple nin en iyi verimli şekilde kullanarak kripto para ve finans içerisinde en çok kullanılan sistem olmayı planladığını ve senelerdir bunun için çalışıldığını vurguladı. Ripple nin birçok önde gelen kuruluşla iş sözleşmesi ve anlaşma yaptığını açıklayarak yatırımcıları heyecanlandırdı.

Son zamanlarda, Ripple nin imza attığı anlaşmalar, bazı şirketlerin ve kripto paraların başarısız oluşu ve olumsuz gelen haberleri, Ripple nin fiyat kaybına sebeb olduğunu ve kripto para sektörüne yansıyan genel değer kayıplarına neden olduğunu önüne geçilemez bir durum aldığını söyledi.  

CNBC deki konuşmasında Ceo Garlinghouse, hala kripto para sektöründe yükseliş olacağını ve bütün yatırımcıların, yeni kurulan sistemlere ilgi göstereceğini söyledi.

Ripple nin son zamanlarda anaşmaları hızlandırdığını, faaliyetlerine son hız devam ettiğini vurguladı. Ripple nin kıza zaman zarfında yaklaşık 12 şirketle anlaşma yaparak, toplam anlaşma yapılan şirket sayısını iki yüze ulaştırdığını açıkladı.

Ceo Garlinghouse, yaklaşık dünyada 50 ye yakın ülkede işlem gören Ripple nin, bankalarlada çalışmaları olduğunu ve saniyelik ödemelerde aracılık yaptığını, Ripple nin ne kadar kullanılabilir olduğunun göstergesi olduğunu söyledi.

Bir cevap yazın