Kredi Kartı, Borsa, Forex, Kripto Para

New kinds of business credit card

New kinds of business credit card 2019

Business credit card (işletme kredi kartı) yurtdışında kullanılan iş kredi kartlarıdır. Her yıl onbinlerce kişi business credit card alarak kullanıyor. Business credit card ların özellikleri, para iadesi, otel masrafı karşılamaları ve birçok indirimler yapıyor. Ayrıca çeşitli ödül ve kampanyalardan yararlanabiliyorsunuz.

Sizlerde yurtdışına gittiğinizde Business credit cards alabilir ve iş harcamalarınızda kullanarak, harika indirimler ve ödüllerden faydalanabilirsiniz. Sizler için araştırma yaptık ve en avantajlı 10 tane Business credit card inceledik.

Chase Business Credit Card

Chase Business Credit Card ; İş için yapılan harcamalarınıza %1,5 para kazandıran kredi kartı, ayrıca giriş bonusu olarak 500 usd veriyor. Yıllık aidat ücreti bulunmuyor.

Capital One Spark Cash for Business credit card

Capital One Spark Cash for Business Credit Card ; İş için yapılan harcamalarda %2 para kazanıyorsunuz ve ilk yıl 95 usd kart ücreti ödemiyorsunuz. İlk girişte 2000 usd bonus veriliyor.

Ink Business Cash, Business Credit Card

Ink Business Cash, Business Credit Card ; Ofis mağazaları, internet, telefon ve kablo alışverişlerinde 25.000 usd ye kadar geri kazanım.

Benzin istasyonu ve restoranlardan 25.000 usd kadar kısmına %2 geri kazanım.

Diğer tüm Business Credit Card ile yapılan harcamalarınızda %1 kazanım. Yıllık kar ücreti yok ve ilk giriş bonusu 500 usd veriliyor.

Bank of America, Business Advantage Cash Rewards Mastercard, Business credit card

Bank of America, Business Advantage Cash Rewards Mastercard, Business Credit Card ; Benzin istasyonu ve ofis malzemeleri alışverişlerinden bir takvim yılı içinde 25.000 usd ye kadar alışverişlerde %3 geri ödeme.Restoran alışverişlerinde %2 geri ödeme ve diğer business credit card la yapılan harcamalardan %1 geri ödeme alıyorsunuz.

İlk giriş bonusu 200 usd ve yıllık aidat ücreti bulunmuyor.

The Blue Business, Plus Credit Card from American Express

The Blue Business, Plus Credit Card from American Express ; Ofis malzemeleri ve müşteri restoran harcamalarınızı business credit cards işe yaparsanız, 2 katı puan kazanıyorsunuz.

Yıllık aidat ve giriş aidatı  ve bonusu bulunmuyor.

Bir cevap yazın