”Hisse Bul İle” keşfet

Aşırı alım-satımda olan hisseleri, aşırı alım veya satım değerlerini yukarı veya aşağıya kesenleri, yeni dip ve zirve yapan hisseleri, band veya ortalamalarını yukarı veya aşağı kesenleri,ralli yapan senetleri kullandığınız analiz aracının çalışma yöntemine göre özellik gösteren hisselerin tümünü kolayca listeleyin. Dilediğiniz sayıda Hisse Bul formatı tanımlayın ve kolayca hesaplatın.
Sizde borsada bir profosyonel gibi hareket etmek  istiyorsanız,bu kitabdaki bilgilerden mutlaka yararlanın.Biz büyük yatırımcılar gibi küçük yatırımcılarında kazanmasını istiyoruz,sizlere rehber olup yol gösterecek altın değerindeki bilgileri sizlere sunuyoruz.Artık sizlere kitabın al dediği yerde almak sat dediği yerde satmak kalıyor.

Hisse bulma tekniğinin pratik yoldan kolayca senetleri bulması alım satım yapma işlemimizi kolaylaştırdığı gibi zarar etmemizede müsade etmiyor.Mutlaka denemeniz ve alım satım işlemlerinde kullanmanız gereklidir.Uzun çalışmalar sonunda elde ettiğimiz bu tekniği birçok kereler tespit ettik ve yüksek tutarlılık elde ettikten sonra sizlere sunduk.Bol kazançlar elde etmeniz dileğiyle iyi çalışmalar.

Evet burada finnetle kısayol dan tek tek senetleri incelemeden finnet hisse bulla senetleri taratıp buluyoruz ve değerleri sayı olarak 1 olanları inceleyip teknik tutanları alıyoruz…

 

(Hisse bulma tekniğini kullanmak için finnet fta.4.0 gereklidir)

 

ÖRNEK

hissebul

Bir cevap yazın