google para garanti
Finans Yatırım

Google Para Garanti Sitesi ve Canlı Finansal Piyasalar

google para garanti

google para garanti

Google Para Garanti Sitesi ve Canlı Finansal Piyasalar

Google para garanti sitesi, finansal piyasalar‘a bakış, teknik analiz bülteni, haftaya bakış, döviz piyasası, altın, borsa, fon ve bono piyasalar’ı hakkında bilgiler sunmaktadır. Para garanti web sitesinde, Altın endeksi, gram, yarım, çeyrek ve tam altın ile ilgili güncel fiyat, en yüksek fiyat, en düşük fiyat, önceki kapanış fiyatını ve grafiklerini takip edebilirsiniz.

Döviz piyasalarına genel bakış ve eur, usd ve gbp ile ilgili son fiyatlar hakkında analizleri takip ederek alış satış işlemlerini yapabilirsiniz. Ayrıca günlük, aylık, 6 aylık, yıllık ve 5 yıllık grafik seçerek geçmişten gelen fiyat hareketlerini inceleyebilrsiniz.

Google Para Garanti sitesinde, Borsa hakkında detaylı incelemelerde bulunabilir ve grafiklerle inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca garanti para sitesi, grafiklerle inceleme yaparken sizlere istediğiniz indikatörü seçerek inceleme yapmanıza olanak sunmaktadır. Tarih aralığı seçerek teknik analiz bilgilerine ulaşabilir, geçmişten gelen fiyat ve grafikleri inceleyerek daha kolay hisse al sat kararı verebilirsiniz.

Garanti Para sitesinde kendi profilinizi oluşturup, izlediğiniz piyasaları kaydedebilir ve takip edebilirsiniz. Profilinizde takip ettiğiniz ürünlerin, Getiri karşılaştırmasını yaparak daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz.

Eğitim bilgilerini yer aldığı garanti para sitesinde, kütüphaneden alfabetik sıralamaya göre seçim yaparak, aklınıza takılan bütün bilgilere sahip olabilirsiniz. Araştırma sayfasına giriş yaptığınızda, borsa, döviz, altın, global piyasalar, makro ekonomi, yatırım fonu, tahvil, faiz ve piyasa yorumu, inceleme ve teknik analiz bültenlerini bulabilirsiniz.

Günlük yatırım ve hisse önerilerini takip edebilirsiniz. Bütün bu bilgilere sahip olmak için garanti para sitesine üye olmanız gerekiyor. Bütün hisse senetlerinin şirket bilgilerini alfabetik olarak hisse senedi ismine göre seçim yaparak detaylı inceleme yapabilirisiniz.

Google Para Garanti sitesinde hisse senetlerini şirket ismine göre inceleme yaparken, gelir tablosu, bilanço, nakit akışı, oranlar, temettüler ve kazançlar hakkında bilgiler verilmektedir. Ayrıca dolaşan hisse sayısı, sermayesi, piyasa değeri, kuruluş yılı, faaliyet alanı, telefon, faks, adres bilgisi, web sitesi, kar zarar oranları ve öz sermaye bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Google Para Garanti sitesini incelemek isterseniz BURADAN siteye ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın