XRP and ETH
Kripto Para Bilgileri ve Haberleri

Eth ve Ripple Arasında Kıyasıya Yarış

Eth ve Ripple Arasında Kıyasıya Yarış devam ediyor. Kripto para piyasasında 2. lik yarışı Ethereum ve Ripple arasında devam ederken Ethereum, 210 milyon usd işlem hacmine ulaşarak 2. liği ele geçirdi.

Ethereum şu anda dünyada en çok işlem gören 2. kripto para birimi oldu. Ripple 30 gündür sürdürdüğü dünyanın en büyük 2. kripto para ünvanını Ethereum’a kaptırdı. Son duruma göre bu yarış devam edeceğe benziyor. 

Xrp nin şu an fiyatına bakarsak, 0.30.5 cent civarında işlem görüyor. Ripple nin tokeni xrp, 13 Milyon USD sermayeye sahip. Ripple piyasada birçok anlaşma ve ortak işbirliği olmasına rağmen istediği fiyatı yakalayamadı. Bunun nedeni henüz bir açıklığa kavuşmadı.

Ethereum, son 24 saat verilerine göre Ripple ile arasındaki işlem hacmi ve piyasa değerini %3 yükseltti. Ethereum şu anki fiyatı 122 usd. Kripto para üzerinde oluşan baskı hala devam ederken, piyasa oldukça kararsız hareket ediyor. Bitcoin son üç günlük süreçte, yatay hareketine devam etti. Bitcoinin son 24 saat içerisinde sabit hareket ederek fiyatı değişmedi.

 Kripto para piyasasının oldukça durağan seyri, bazı ekonomistlerin incelemelerine göre, oluşan kararsızlığın boğa piyasası başlangıcı olabileceği yönünde. İlerleyen günlerde şu anki oluşan kararsız durumun, trend hareketini hangi yönde tetikleyeceğini göreceğiz.

Bir cevap yazın