Borsada Kullanılan Mobil Takip Uygulamaları
Borsada Kullanılan Mobil Takip Uygulamaları
Featured

Borsada Kullanılan Mobil Takip Uygulamaları

Borsada Kullanılan Mobil Takip Uygulamaları

Borsada kullanılan mobil takip uygulamaları sayesinde, borsa hareket ve işlemlerinizi  mobil cihazlardan izleyebilirsiniz. Borsada yatırım yapan binlerce kişi doğru işlem yaparak çok ciddi paralar kazanmaktadır. Borsada para kazanmak için anlık takip ve bilgi gereklidir. Borsada oluşan hareketleri  izlemek ve takip etmek para kazanmanız için kesinlikle önemlidir.

Borsa hareketleri, dünya üzerindeki siyasi ve ekonomik gelişmelerden ve firmaların hareketlerinden etkilenerek hacim görmektedir. Bu sebeple yatırım yapacağınız yaptığınız firmanın, yaşanan gelişmelere bağlı olarak anlık iniş ve çıkışları sizin için ciddi önem taşımaktadır. Bu anlık değişimleri ise her an bilgisayar üzerinden takip edemeyebilirsiniz. Borsa takip işlemini mobil cihazlardan yaparak bütün gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilir ve anlık olarak alım satım işlemi kararı verebilirsiniz.

Borsa işlemlerinizde kolaylıklar sağlayan ve en çok kullanılan mobil borsa takip uygulamalarını bu yazımızda sizler için bir araya getirdik.

1.Investing: Borsa, Döviz, Hisse, Portföy ve Haberler Uygulaması

Finans işlemleri ile uğraşan kişilerin mutlaka takip etmesi gereken mobil uygulamaların başında Investing gelmektedir. Investing uygulaması sayesinde borsa takibini mobil cihazlarınızdan yapabilirsiniz. Uygulama içerisinde bulunan gerçek zamanlı veriler sayesinde tüm işlemler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygulamada ayrıca haberler bölümünün olması kullanıcılar için bulunmaz bir nimet. Sürekli yenilenen haberler sayesinde rakiplerinden bir adım öne çıkmaktadır.

2.Canlı Döviz Uygulaması

Canlı döviz uygulamasıyla birlikte altın, borsa, döviz gibi işlem yapılan tüm ürünleri takip edebilirsiniz. Borsa takip uygulamalarından biri olan canlı döviz uygulaması sayesinde kurlara alarm ekleyebilirsiniz. Güncellenen ve yenilenen haber akışı sayesinde tüm borsa işlemlerinden anında haberdar olabilirsiniz.

3.Doviz.com Güncel Kur Bilgileri Uygulamasıyla Borsa Takibi Oldukça Kolay

Borsa takip uygulamalarından biri olan Doviz.com uygulaması sayesinde döviz, borsa, kripto para ve haberleri an ve an mobil cihazınızdan takip edebilirsiniz. En güncel piyasa haberlerinin bulunduğu bu uygulama sayesinde yatırım kararlarınızı haberlere bakarak alabilirsiniz. Başka uygulamalarda olduğu gibi uygulama içerisinde aynı zamanda alarm kurma özelliği vardır. Seçtiğiniz kurun ve borsanın istediğiniz seviyeye geldiğinde size uygulama haber verecektir.

4.Foreks Trader Canlı Borsa Uygulaması

Döviz kurlarıyla birlikte anlık altın ve borsa bilgilerini bu uygulamayla takip edebilir, ekonomi ve piyasa gelişmelerini anında ve güncel olarak ekranınızda görebilirsiniz. Uygulamanın en güzel yanlarından biri de borsa ve para piyasaları hakkında uzman yorumlarının olması.

5.Finans Cepte Uygulaması

Finans cepte uygulaması sayesinde mobil cihazlarınızdan kolaylıkla borsa takip işlemi yapabilirsiniz. Uygulamanın özellikleri baz alındığında diğer uygulamalardan bir tık öne çıktığı görülüyor. Uygulama sayesinde güncel borsa, döviz, altın, bitcoin, ethereum, litecoin, Dodge ve diğer birçok dijital parayı takip edebilirsiniz.
Uygulama içerisinde bulunan binlerce yorum sayesinde yatırım yapacağınız işlem hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Uygulama içerisinde aynı zamanda ev kredisi, araç kredisi ve ihtiyaç kredisi sorgulama işlemini de yapabilirsiniz. Canlı piyasa haberleri, sürekli güncellenen borsa ve döviz kurları sayesinde finansal yatırım takibi bu uygulama ile birlikte yapılabilmektedir.

6.BigPara Uygulaması

BigPara uygulaması sayesinde borsa takip işlemi artık cebinizde. Sürekli güncellenen içeriği sayesinde piyasa hareketleri anında ekranınızda oluyor. Uygulama içerisinde bulunan haberlerle piyasayı yakından takip edebilirsiniz. Diğer uygulamalarda bulunan alarm özelliği de bu uygulama içerisinde mevcut. Uygulamanın en güzel yanlarından biri de kredi sayfasının olması. Tüm bankalarının kredi tekliflerini tek sayfada görüntüleyebilirsiniz.

7.MSN Finans- Hisse Değerleri Uygulaması

Ülkemizde oldukça ünlü sayılan uygulamayla borsa ve döviz takibi yapmak son derece kolay. Piyasanın tüm haberlerinin anında ekranınızda olduğu bu uygulama içerisinde aynı zamanda finans araçları da mevcuttur. İpotek hesaplayıcı, döviz dönüştürücü ve gelir tahmin araçlarının olduğu bu uygulama sayesinde artık tüm borsa işlemlerinizi ve haberleri mobil cihazlarınızda takip edebileceksiniz.

Bir cevap yazın