istanbul finans zirvesi 2018

Ekonomi Okurlara Göre Borsa ve Hisse Senedi Ne Kadar Ucuz

Ekonomi Okurlara Göre Borsa ve Hisse Senedi Ne Kadar Ucuz

Al Baraka Türk Müdürü Melikşah Utku, İstanbul Finans Zirvesi Toplantısında konuştu.  Ülkemizde Borsa ve hisse senedi fiyatlarının, oldukça ucuz seviyede olduğunu belirtti. Ayrıca konuşmaya, Vakıf Bankası, Halk bankası müdürleride katıldı. Halk Bankası müdürü, Osman Arslan, Global gerilimin baş gösterdiği zamanlarda, gelişen ülkelerin ekonomi ve paraları üzerinde büyük bir baskı yarattığını söyledi.

Melikşah Utku, Al Baraka Türk katılım bankası olarak sanayici ve kobilere verilen destekleri anlattı. Piyasalar hakkındada konuşan Utku, borsamızın ve hisse senetlerinin ucuz olduğuna dikkat çekti. Türkiyede ekonominin sağlam olduğunu, Türkiye ekonomisinin temellerinin güçlü olduğunu ve gelecekte bu kadar hızlı büyüyen ülke sayısının çok az olacağını söyledi. Zorlu bir dönemin bizi beklediğini, kamu kesimi, bankalar ve özel sektörle birlikte çalışıp bu zorluğun aşılabileceğini söyledi. Utku, Yeterki inanıp çalışalım dedi.

Halk Bankası genel müdürü Osman Arslan, Türkiyenin 16 yıldır birçok atılımlar yaptığını, büyüme ve istikrar sağlayarak yatırımcıların ilgisini çektiğini söyledi. Halk Bankası ana sponsor olarak düzenlediği İstanbul Finans Zirvesi, Ticaret Savaşları ve Sanayinin Finansmanı sloganıyla başlamış oldu. Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, Türkiyedeki güçlü ekonomi ve istikrarlı yönetim anlayışının olumlu sonuçlar doğurduğunu söyledi. Yeni ekonomi anlayışının, ileri teknoloji ve katma değeri yüksek ürün üreten ve cari dengeleri etkileyen sektörlerin temelinde yattığını söyledi.

Osman Arslan, Yerli üretimin ve markaların ilerleyip öne çıktığı, sanayimizin gelişerek, ihracatta güçlü olabilceğimiz bir döneme girdiğimizi belirtti. Yeni ekonomi döneminde, en büyük destekcinin Bankalar olacağını söyledi. Halk Bankasının 80 yıldır reel sektörlere destek olduğunu, bundan sonrada desteklerin devam edeceğini söyledi.

Türkiyenin ekonomik gelişimini sürdüreceğini, geçmişte yaşanan krizlerden ders çıkarıldığını, finans sektörünün şu anki olumsuz durumlardan alnının akıyla çıkacağını söyleyen Arslan, Türkiyenin ekonomik ilerleyişini sürdüreceğini söyledi.

Vakıfbak Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan,  ABD yönetiminin değişmesi sonrası yaşanan gümrük vergisi artırılması hakkında konuştu. Ticarette tek taraflı alınan kararlar sonrası oluşan zararların, kısa zamanda kar getirebileceğini, uzun vadede ise zarar getireceğini söyledi. Mehmet Emin Özcan, Abd ve diğer ülkelerin bu ticaret savaşına son vermeleri gerektiğini ve bir an çözüme ulaşılması gerektiğini söyledi.

Vakıfbak Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan, Türkiyede sanayi finansmanının ana kaynağının, bankalar olduğunu, finans sektöründe bankaların payının %91 olduğunu söyledi. Özcan Sermaye piyasalarının henüz gelişmediğini ve derinliği olmadığını söyledi.

 

 

garantipara

Garanti Para Kazandiran Hisse Senedi Almak

Garanti Para Kazandiran Hisse Senedi Almak

Garanti para kazandıran hisse senedi almak için, piyasalar hakkında çok iyi bilgi sahibi olmak gereklidir. Yapılması gereken, çok okumak, çok araştırmak ve zamanında alış satış yapmaktır. Hisse senetleri almadan önce yapılan en ufak hata çok büyük kayıplar vermenize neden olabilir. Bilgi ve deneyiminiz olmadan, çok büyük yatırımlara sakın kalkışmayın. Borsadan para kazanmak belki ilk başlarda zor gelebilir ama, bilgi ve deneyim sahibi olduktan sonra ne kadar kolay olduğunu anlayacaksınız.

Borsada garanti para kazanmak için, teknik analiz bilginiz olması şarttır. Teknik analiz bilginiz yoksa, teknik analiz eğitimi alarak eksiğinizi tamamlayabilirsiniz. Teknik analiz eğitim seti satın alarak veya aracı kurumların verdiği ücretsiz teknik analiz semineri ve eğitimlerine katılarak öğrenebilirsiniz.

Garanti para kazanmak istiyorsanız mutlaka sabırlı olmalısınız. Bazı zamanlar nakitte bekleyerek işlem yapmayın ve piyasanın yön belirlemesiniz bekleyin. Hergün işlem yapmak zorunda değilsiniz. Arka arkaya işlem yaparsanız, kazanır gibi olursunuz ama en ufak bir hatada aylarca kazandığınız para kayıp olabilir. Piyasaları sürekli araştırmak, yatırım yapmak istediğiniz aracı, grafiklerle takip etmek iyi analiz etmek gereklidir.