Bitsdaq Signup
Kripto Para Bilgileri ve Haberleri

Bittrex Yeni Borsasına Üye Olanlara Para Dağıtıyor

Bittrex yeni başlattığı Bitsdaq kripto para borsasına 30 mart 2019 gününe kadar üye olanlara kendi kripto parasıdan veriyor. Bitsdaq özellikle Asya ülkelerindeki kullanıcıların dijital varlık ticareti yapmaları için, Bittrex borsası beraberliğinde açılan yeni bir kripto para alım satım yeridir. Bittrex yeni borsasını Binance borsasına rakip olarak açmış bulunmaktadır.

BİTSDAQ üYE oL

Şimdi Bitsdaq Borsası aynı Binance Borsasının yaptığı gibi, üyeler kazanmak ve tanıtımını yapabilmek için kısa süreliğine BXBC Candy kripto parasını ücretsiz vermek için kampanya başlatmıştır. Bu kampanyada; yeni üye olanlara, kimlik doğrulaması yapanlara (Kyc Doğrulama), referansla üye getirenlere ve İnternet sitelerine günlük giriş yapanlara çeşitli miktarlarda kendi Token ‘ı olan BXBC (BXB Candy) vermektedir.

Tabiki bu kampanya süresiz değil,  bitiş tarihi 31.03.2019 Saat 20:00 (Türkiye saatiyle). 31 Mart tarihine kadar BXBC Tokenların herhangi bir maddi değeri olmayacak ancak o tarihten itibaren bir değer belirlenip kendi borsalarında işleme açılacaktır.

Bitsdaq Üyelik KAYIT Sayfası

Bitsdaq Üyeliği Hediye Tablosu

Bitsdaq Referans Ödül Tablosu

Bitsdaq Borsasına giriş yapılan her gün için ise 200 BXBC kazanıyorsunuz. Örnekle verecek olursak;

Bugün itibariyle (16.02.2019) üye oldunuz ve kazandığınız ödül=1,500.

Aynı gün giriş de yapmış olduğunuz için 200 daha kazandınız, toplam etti 1,700.

KYC (Kimlik) doğrulamasını da yaptığınızda 5,000 daha kazandınız ve toplam 6700 oldu.

1 arkadaşınızı referansınız ile üye yaptığınızı varsayalım bu durumda ondan 800 kazandınız ve toplam 7500 oldu.

Referansınızla üye olan arkadaşınız KYC (Kimlik) doğrulamasını da yaptıysa oradan da 1800 kazandınız. Tüm bunların sonunda bakiyeniz 9300 BXBC olacaktır.
BXBC token ne işime yarar demeyin, ciddi rağbet görmesi durumunda önemli miktarda kazanabilirsiniz. Şahsen ben herhangi bir para yatırma zorunluluğum olmadığı için günlük girişlerle toplayabildiğim kadar toplama taraftarıyım, sonuçta kaybedilecek bir şey yok. Binance borsasının kendi coini şu an 1 tanesi 15 usd den işlem görmektedir.

Bitsdaq Borsası Üyelik İşlemleri ve Hediye BXBC Kazanma

Öncelikle BURADAN Bitsdaq Kayıt sayfasına giriş yapıyoruz…

Bütün bilgileri doldurduktan sonra güvenlik resmi gelecek sırasıyla seçdikten sonra mail adresinize gönderilen şifreyi girerek üyeliği tamamlıyorsunuz.

Kimlik doğrulaması‘nı profilinizin bulunduğu menüye giriş yaparak önce telefon doğrulaması ve gerekli bilgileri dolduruyorsunuz.

Next diyerek ikinci sayda kimliğinizin ön ve arka yüzünü yüklüyorsunuz, 3. bölümde kağıda bitsdaq tarih ve imza atarak yanağınıza kimliğiniz ve yazıyı tutarak fotoğraf çekip yüklüyorsunuz.

Bitsdaq Borsası Üye Olma Sayfası

Bir cevap yazın