Home / Kripto Para Bilgileri ve Haberleri / Bitcoin düşüşünün sebebi ve yıl sonu fiyat beklentisi

Bitcoin düşüşünün sebebi ve yıl sonu fiyat beklentisi

Bitcoin düşme sebebi ve yıl sonu fiyat beklentisi

Bitcoin düşme sebebi ve yıl sonu fiyat beklentisi hakkında araştırmalarımızın sonuçlarını sizlere aktaracağız. Bitcoin Cash forku haberlerinin etkisiyle düşmeye devam eden Bitcoin ve kripto paralar resmen eridi. Çöküşe neden olan bch abc ve bch sv tokenleri dağıtılmaya başladı. Para yatırma ve çekme işlemleri askıda olan fork paraları btc abc ve btc sv, kısa zamanda işlemlere açılmaya başlayacak.

Bitcoin fiyatlarının 5000 usd ye kadar çekilmesi sonucu, borsadaki şirketlerden bazıları zarar etti. Bitcoinin düşmesi sonucu, diğer kripto paralarda düşmeden nasibini aldı. Wall Street analisti Thomas Lee, önceden yılsonu Bitcoin fiyatını 25.000 usd açıklamıştı. Wall street analisti yeni yaptığı açıklamada, bitcoinin yıl sonu fiyatını 15.000 usd olacak şekilde güncelledi.

Bitcoin yıl sonu beklentisi
Bitcoin yıl sonu beklentisi

Wall street analisti yaptığı açıklamada, piyasaların iyileşeceğini söyledi. Thomas Lee, ani fiyat düşüşünün sebebini, bitcoin cash ile ilgili gerçekleşen bir durum olduğunu söyledi. Fork işleminin sona ermesi, kısa zamanda bitcoin fiyatlarının yükselmesini sağlayabilir. Fork sonrası piyasaya çıkan bch abc ve bch sv fiyatlarıda hızla düşmeye devam ediyor.

About admin

Check Also

OKEx Borsası

Binance Borsası Tahtı Sallanmaya Başladı

Binance Borsası Tahtı Sallanmaya Başladı Dünyada işlem gören en büyük borsalardan birisi olan OKEx Borsası, …

Bir cevap yazın