binance borsası kayıt işlemleri
Genel

Bitcoin almak ve satmak için en güvenli ve en fazla işlem hacmine sahip borsa

Bitcoin almak ve satmak için en güvenli ve en fazla işlem hacmine sahip borsa hangisidir?

Bitcoin almak ve satmak için güvenebileceğimiz bir borsada işlem yapmak çok önemlidir. Dünyada onlarca borsada bitcoin ve kripto para alışverişi yapılmaktadır. Bu borsalardan onlarcası günlerce işlem görmemektedir, işlem hacmi yok denecek kadar azdır. İşlem hacmigünlük alış satış işlemlerinin tamamına denir. Ayrıca para çekmek de onlarca borsada sorun olmaktadır. Günlük ve aylık para çekim limitleri çok düşüktür. Şimdi sizlere dünyada en çok işlem hacmine sahip ve en güvenilir borsa ünvanına sahip Binance Borsası hakkında bilgi vereceğim.

Binance Borsası günlük 2 milyar dolardan fazla işlem hacmine sahiptir. Türkiyedeki bitcoin ve altcoin yatırımcılarının en çok kullandığı borsalardan birisidir. Dünya çapında 2 milyon üzerinde kullanıcıya sahiptir. Binance Borsası her kripto parayı borsasına kabul etmemektedir, oldukça dikkatli ve titiz inceleme yaparak güvenli kripto paraların alış satışına izin vermektedir. Binance Borsası yeni üyelikleri bazı durumlarda kapatmakta ve üye alımı yapmamaktadır. Şimdi nasıl üye olup alım satım işlemlerini anlatacağım.

                                                                    Öncelikle Binance Borsasına buradan kayıt oluyoruz. 

Binance Kayıt Sayfası

Açılan sayfada mail adresimizi ve şifre bilgilermizi dolduruyoruz. Şifremizi belirlerken büyük harf küçük harf ve rakam yazark zorluk derecesini artırıyoruz.

Mail adresi ve şifremizi yazdıktan sonra güvenlik için aşağıdaki resimde görülen puzzle sayfası geliyor mause ile III çizgili yerden sürükleyerek puzzle yi yerleştiriyoruz.

E posta doğrulama yapmamız resimdeki gibi gelecek. Mail adresimize giriş yaparak Binance Borsası’ndan gelen maili açıp üyeliğimizi verify veya türkçe doğrulama yazısına tıklayark e posta doğrulamamızı yapıyoruz.

DE posta doğrulamasından sonra üyelik bilgilerimizle giriş yapıyoruz ve gelen sayfada aşağıdaki resimde olduğu gibi yazıların bitimindeki kutucuklara tik atıp ilerliyoruz.

Gelen sayfada google 2fa güvenlik uygulaması ile giriş veya sms kodu ile giriş için hangisini yapmak istiyorsak ayarlıyoruz. Ben sms le giriş için ayarladım. Ayarlamayı yaptıktan sonra resimde görülen ok işaretlerinden hesap kimlik doğrulamamızı yapıyoruz ve borsada alış satış sayfası için üstte borsa yazan yere tıklayıp temel alış satış sayfasına giriş yapıyoruz.

Hesabımıza para göndermek için, Bitcoin veya hangi para birimini göndermek istiyorsak resimdeki fonlar yazan bölümden para yatırma işlem  sayfasına giriş yapıyoruz. Ayrıca fonlar bölümünde bakiye sorma,para çekme ve geçmiş işlemleri görüntüleme yapabiliriz.

Resimde görüldüğü gibi göndereceğimiz para birimini seçerek cüzdan adresimizi oluşturuyoruz. Cüzdan adresi sizin iban numaranız oluyor. Türkiyedeki hesabınızdan Binance Borsasına para göndermek isterseniz oluşturduğunuz cüzdan adresini giriyorsunuz.

Alış satış ve emir işlemlerini borsa yazan yerden temel giriş yaparak aşağıdaki sayfadan yapabiliyoruz.

Kayıt için BURADAN Binance Borsasına gidiniz…

Bir cevap yazın