OKEx Borsası
Kripto Para Bilgileri ve Haberleri

Binance Borsası Tahtı Sallanmaya Başladı

Binance Borsası Tahtı Sallanmaya Başladı

Dünyada işlem gören en büyük borsalardan birisi olan OKEx Borsası, Malta Blockchain ödül programında 1. olarak En iyi Bitcoin Borsası seçilerek, Binance Borsasının tahtını sallamaya başladı. Daha önceki sıralamasından, adından söz ettirip başarı göstererek 1 basamak daha kendini yukarı taşıyan OKEx durumdan gayet memnun gözüküyor.

Ödül Programından Sonra OKEx Borsasının Yaptığı Açıklama;

Bu ödüller bizim devam eden çabalarımızı takdir eden, endüstri liderlerinin güvenlerini oylama ile yansıttığı, memnuniyet verici bir durumdur. Söylediğimiz gibi yenilikler konusunda cesuruz ve sınırları sonuna kadar zorlamaya devam edeceğiz.

Bu onur bizim, Kripto ve Blockchain endüstrisinde değişikler yapmak için gösterdiğimiz çabanın ispatı. En iyi kullanıcı deneyimi ve sağlam bir ekosistem oluşturmak, kripto endüstrisini geliştirmek, dünyamızda blockchain teknolojisiyle devrim yaratmak için asla durmayacağız. Lider olarak ekosistemi geliştirmeye devam etmek yalnız bizim sözümüz değil, aynı zamanda sorumluluğumuzdur.

OKEx Borsası ilerleyen zamanlarda adından daha fazla söz ettireceğe benziyor. OKEx Borsasının operasyon sorumlusu Andy Cheung sonuçtan çok memnun olarak yukarıdaki açıklamaları yapmıştı. Kullanıcılar için en yüksek sınırları ve yenilikleri getirecekleri sözünü vererek, ilerisi için güven veren Andy Cheung, bizim için hak edilmiş bir ödül dedi.

Maltanın Stock Borsasının Başkanı, Joseph Portelli ise konuşmasında; Malta, global dijital yenilik perspektifinden bakıldığında, mükemmel bir merkez haline gelmiş durumdadır dedi. Konuşmanın devamında, dijital para sektöründe lider OKEx ile birlikte çalışarak tahvil token sektöründe gerçek bir öncü olmak için deneyimimizi uyum ve düzenleme cephesinde kullanma konusunda çok heyecanlıyız dedi.

OKEx Borsası Güvenlimidir

OKEx hem yeni başlayanlara hemde önceden deneyim sahibi olan yatırımcılarına, kullanılabilir araçlara sahip bir kripto para borsasıdır. OKEx borsasında işlem yapılabilen, 100 den fazla coin ve token vardır. Dünyada 100 lerce ülkede kullanıcılara şifreleme hizmeti vermektedir. OKEx Borsasına para yatırmak için, banka transferi, alipay, WeChat ve cryptocurrency sistemleri kullanabilirsiniz.

İşlem hacmi ve genel işleyişinize bağlı olan hesap çeşitleri mevcuttur. OKEx Borsa güvenlimidir? Güvenlik için en son teknolojileri hayata geçiren OKEx Borsası, yatırımcıların varlıklarını korumak için, bazı önlemler almıştır. Bunlar nelerdir;

  1. Cüzdan adreslerinde belli bir miktar Bitcoin tedbir amaçlı saklanır.
  2. Site harici yedekleme yapılmaktadır. Şifreli özel anahtar ve kağıt belgeler saklandığı için güvenlik üst düzeydedir.
  3. Şifreli anahtar ve özel anahtarı alan aynı kişiler olmamaktadır.
  4. Soğuk cüzdanınıza entegre edilmiş, üst düzeyde şifreleme uygulamaları vardır.

Sonuç olarak, OKEx Borsası yatırım için en gelişmiş uygulamalara ve güvenliklere sahip bir kripto para ve coin borsasıdır.

Bir cevap yazın